ADLE Sp. z o.o.

80-243 Gdańsk, Dmowskiego 2/5

58 731... 33 11więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

Oferta

Pomożemy zatroszczyć się o osobę starszą

Nasze opiekunki dotrzymają towarzystwa, posprzątają, pomogą w higienie osobistej i przy wykonywaniu czynności, z którymi osoba starsza ze względu na wiek nie radzi już sobie samodzielnie.
Oferujemy : pielęgnację, sprzątanie, gotowanie, zakupy, spacery, czytanie, towarzystwo w teatrze czy filharmonii, zorganizujemy wizytę u lekarza, fryzjera, kosmetyczki itp.

Usługi świadczymy w wybranych przez klienta godzinach (min. 2h dziennie). Jeśli jest taka potrzeba, zapewnimy opiekę całodobową.

Oferujemy usługę na terenie Trójmiasta oraz zagranicą

 

NOWOŚĆ! do ofety dołożyliśmy również suplementy diety firmy Nutrilite!

NUTRILITE to najlepiej sprzedająca się na świecie marka preparatów witaminowych i suplementów diety*.  Już od 80 lat stosuje zaawansowane rozwiązania naukowe w procesie produkcji suplementów diety wytwarzanych z koncentratów roślinnych.  Marka NUTRILITE jest jedną z wiodących marek suplementów diety o światowym zasięgu, której producent stosuje zrównoważone metody upraw, oferując bezpieczne i godne zaufania produkty wytwarzane z wysokiej jakości składników. 

Wszyscy pragniemy maksymalnie wykorzystać każdy dzień i zrealizować swoje cele. Jednak aktywny tryb życia sprawia, że czasami bardzo trudno jest spożywać 5-9 porcji owoców i warzyw dziennie zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia**. Prowadzi to do niedoborów składników odżywczych w codziennej diecie. Z pomocą przychodzą tutaj suplementy diety.

Składniki odżywcze pochodzące z owoców i warzyw, zwane również fitoskładnikami, zapewniają organizmowi odpowiedni poziom witamin i minerałów, dzięki czemu możemy czuć się dobrze przez cały dzień.  

Wszyscy staramy się prawidłowo odżywiać i być aktywnym fizycznie. Jednak nie jest to proste.   Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, aby codziennie spożywać 5-9 porcji owoców i warzyw. Jednak wielu ekspertów obawia się, że nawet owoce i warzywa, które obecnie dostępne są w sklepach spożywczych, nie są tak bogate w składniki odżywcze, jak to miało miejsce wcześniej. Z powodu mnóstwa zajęć i aktywnego trybu życia, 75% z nas nie spożywa zalecanych ilości warzyw i owoców, przyczyniając się do stworzenia rozbieżności pomiędzy tym, co jemy, a tym, co potrzebuje nasz organizm***.  Nawet jeżeli nasze posiłki zawierają owoce i warzywa, bardzo często organizmowi nie dostarczamy różnorodności składników odżywczych, która jest tak ważna dla naszego zdrowia. Co możemy zrobić?

Suplementy diety mogą pomóc uzupełnić niedobory składników odżywczych w naszej codziennej diecie, gwarantując, że organizmowi dostarczymy odpowiednich witamin i minerałów we właściwych ilościach. Suplementy diety bardzo łatwo jest również wpasować do nawet najbardziej wypełnionego zadaniami rozkładu dnia.

*Źródło: Euromonitor International Limited. 

**Źródło: Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)/Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO). Dieta, odżywianie i zapobieganie chorobom przewlekłym; Raport FAO/WHO Konsultacje ekspertów, Genewa, Światowa Organizacja Zdrowia, 2003 (Raport techniczny seria nr 916)

*** Hall JN, Moore S, Harper SB, Lynch JW. Globální variabilita ve spotřebě ovoce a zeleniny. Am J Prev Med. 2009: 36(5):402-409.

1

 

Kontakt

80-243 Gdańsk,
Dmowskiego 2/5

58 731... 33 11więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd